Logo Braci Czubak

Hodowla Braci Czubak - PZHGP 0370 Żary

Spółka lotowa Braci Czubak to dwóch członków PZHGP oddział 0370 Żary:  Damian i Roland. Obydwaj bracia bardzo aktywnie podchodzą do rozwoju hodowli gołębi pocztowych. W poprzednich latach wylatali wiele tytułów Mistrzowskich zarówno na arenie lokalnej, tj. Sekcji i Oddziału jak i również na szczeblu Okręgu Zielona Góra i Regionu VI Poznań. W hodowli tej duży nacisk kładzie się na systematykę i ciężką pracę z gołebiami.

Motto kolegi Rolanda: "W życiu nie jest ważne jak mocno uderzasz. Ważne jest ile ciosów jesteś w stanie przyjąć by dalej iść do przodu".

Główna strona hodowli dostępna jest tutaj: Czubak Damian i Roland. 

Ostatnia Aukcja: Przejdź do Aukcji

Co roku staramy się podnosić jakość gołębi,gołębnika i opieki,ale mierzymy możliwości(finanse , czas)na zamiary.Wyniki  nasze w ostatnim 10-leciu to bardzo ścisła czołówka oddziału,dzięki średniej liczbie drużyny 50-60 sztuk.Preferujemy to co sprawdzone ,nie ulegamy modzie.Przez 13 lat zdobyliśmy 140 pucharów, niemal 400 dyplomów co jest efektem poświęcenia ,konsekwencji ale i partnerskiego traktowania gołębi  w odróżnieniu od coraz częściej spotykanych hodowli traktujących golębie jako narzędzie  do zaspokojenia  własnych ambicji…

Zapraszamy na naszą strone ,która cyklicznie będzie wzbogacana o filmy,fotografie,wyniki,ciekawostki , itp. link do strony: Czubak Damian i Roland.