Minerały z których stworzono Gryty: Pieprz Ceramiczny i Kompletne Zęby GołębiaPieprz Ceramiczny i Kompletne Zęby Gołębia  to nowość na rynku. Grity te zostały skomponowane z myślą o naszych pupilach jakimi są gołębie. Grity są w pełni naturalnym produktem, który otrzymujemy poprzez proces, który odbywa się w specjalnych piecach w temperaturze ponad 1000 ˚C . Motto marki BESTO brzmi: „W zgodzie z naturą”.

Pieprz Ceramiczny

Pieprz Ceramiczny - Gryt na miarę 21 wieku.

Grit dla gołębi PIEPRZ CERAMICZNY jest wyprodukowany z wypalonej gliny. Proces ten odbywa się w specjalnych piecach w temperaturze ponad 1100˚C, co gwarantuje eliminację wszystkich mikrobów. W przeciwieństwie do dostępnych na rynku gritów ceramicznych z kruszonej cegły , PIEPRZ CERAMICZNY produkowany jest od początku z dbałością, by osiągnąć kulisty kształt – przyjazny dla ścianek wola. Grit ten, jak kamienie młyńskie rozdrabnia w wolu ziarna zbóż i ułatwia trawienie .
Mieszanka występuje w dwóch typach opakowań: 
-szczelnie zapakowane 3 litrowe opakowanie.
-szczelnie zapakowane 20 litrowe worki.
 
Kup Grit Pieprz Ceramiczny

Kompletne Zęby Gołębia

Kompletne Zęby Gołębia najlepszy gryt dla gołebi pocztowychGrit KOMPLETNE ZĘBY GOŁĘBIA skomponowany został z kolorowego PIEPRZU CERAMICZNEGO i pięciu rodzajów skał mineralnych z różnych stron świata, sprowadzonych do optymalnych frakcji, by wspomóc trawienie gołębi i dostarczyć im niezbędnych makro i mikroelementów. Podając ptakom ten grit w gołębniku dajesz im to, czego nawet na wolności nie znajdą w jednym miejscu!
Na pewno Ci podziękują (-:
Mieszanka występuje w dwóch typach opakowań: 
-szczelnie zapakowane 3 kilogramowe opakowanie.
-szczelnie zapakowane 20 kilogramowe worki.
Minerały: 
-Magnez, Krzem, Glin, Żelazo, Potas, Wapń.
 
Kup Grit Kompletne Zęby Gołębia

Każdy profesjonalny hodowca ptaków zadbać powinien o dostarczanie wysokiej jakości gritów i minerałów dla gołębi.
Świeży Grit dla gołebi pocztwych zawiera naturalne materiały takie jak : mikro i makro elementy oraz paloną glinkę, która doskonale oczyszcza jelita ze szkodliwych substancji przemiany materii. Doskonały podczas lęgów do budowy mocnego kośćca oraz upierzenia.